![](http://www.alithiafm.gr/templates/alithiafm-template/images/kolokotronis.jpg)
ΚΑΛΥΜΝΟΣ ,ΠΑΡΕΛΑΣΗ 28ης ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020. Κάτω από δύσκολες καιρικές συνθήκες έγιναν οι προγραμματισμένες εκδηλώσεις , Δοξολογία - Καταθέσεις στεφάνων από όλες τίς Αρχές μας γιά τήν μεγάλη Επέτειο !!!!
ΚΑΛΥΜΝΟΣ ,ΠΑΡΕΛΑΣΗ 28ης ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020. Κάτω από δύσκολες καιρικές συνθήκες έγιναν οι προγραμματισμένες εκδηλώσεις , Δοξολογία - Καταθέσεις στεφάνων από όλες τίς Αρχές μας γιά τήν μεγάλη Επέτειο του ΟΧΙ 1940 καί η Δημ.Φιλαρμονική μας έδωσε όλο τόν εαυτόν της μέ θάρρος καί επίγνωση γιά τούς ήρωες μας πού κάτω από τήν σκέπη της Παναγίας μας εθριάμβευσαν !!!!