![](http://www.alithiafm.gr/templates/alithiafm-template/images/kolokotronis.jpg)
ΚΑΛΥΜΝΟΣ 8-11-2019. Μέσα σε πολύ κατανυκτικό κλίμα έγινε ο Πανηγυρικός Αρχιερατικός Εσπερινός του Αγ.Νεκταρίου στό ομώνυμο εορτάζον εξωκκλήσι χοροστατούντος του Σεβ.Μητροπολίτου μας κ.κ. Παισίου !!
ΚΑΛΥΜΝΟΣ 8-11-2019. Μέσα σε πολύ κατανυκτικό κλίμα έγινε ο Πανηγυρικός Αρχιερατικός Εσπερινός του Αγ.Νεκταρίου στό ομώνυμο εορτάζον εξωκκλήσι χοροστατούντος του Σεβ.Μητροπολίτου μας κ.κ. Παισίου καί παρουσία πολύ κόσμου !!
ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΕΙΤΕ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ :