![](http://www.alithiafm.gr/templates/alithiafm-template/images/kolokotronis.jpg)
1-2-2024.ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΔΗΜΑΡΧΟΥ ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ κ.Ι.Μαστροκούκου καί Καλλ. Κουτούζη Αντιδημάρχου γιά θέματα πολύ επίκαιρα τουριστικής ανάπτυξης της Καλύμνου μας.Είμασταν εκεί όλα τα τοπικά ΜΜΕ σέ ωραίο κλίμα.
1-2-2024.ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΔΗΜΑΡΧΟΥ ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ κ.Ι.Μαστροκούκου καί Καλλ. Κουτούζη Αντιδημάρχου γιά θέματα πολύ επίκαιρα τουριστικής ανάπτυξης της Καλύμνου μας.Είμασταν εκεί όλα τα Τοπικά ΜΜΕ σε ένα πολύ ωραίο κλίμα.