![](http://www.alithiafm.gr/templates/alithiafm-template/images/kolokotronis.jpg)
ΚΑΛΥΜΝΟΣ 25-7-2020.Στὀ πανέμορφο Άργος έγινε ο Πανηγυρικός Αρχιερατικός Εσπερινός της Αγ.Παρασκευής στό εορτάζον εξωκκλήσι.Χοροστάτησε ο Θεοφ.Επίσκοπος μας κ.κ. Στέφανος παρουσία πολύ κόσμου.
ΚΑΛΥΜΝΟΣ 25-7-2020.Στὀ πανέμορφο Άργος έγινε ο Πανηγυρικός Αρχιερατικός Εσπερινός της Αγ.Παρασκευής στό εορτάζον εξωκκλήσι.Χοροστάτησε ο Θεοφ.Επίσκοπος μας κ.κ. Στέφανος παρουσία πολύ κόσμου.
ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΕΙΤΕ ΠΟΛΛΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ :