![](http://www.alithiafm.gr/templates/alithiafm-template/images/kolokotronis.jpg)
Κάλυμνος 28-10-2023. Με μεγαλοπρέπεια έγινε η Εθνική μας Παρέλαση της 28ης υπό τούς ήχους της άξιας Δημ.Φιλαρμονικής μας , παρουσία όλων των Αρχών μας κ πάρα πολύ κόσμου.
Κάλυμνος 28-10-2023. Με μεγαλοπρέπεια έγινε η Εθνική μας Παρέλαση της 28ης υπό τούς ήχους της άξιας Δημ.Φιλαρμονικής μας , παρουσία όλων των Αρχών μας κ πάρα πολύ κόσμου.Παρήλασαν Σχολεία,Σύλλογοι,Σωματεία,η Ναυτική Σχολή μας κ ο υπερήφανος Στρατός μας.