![](http://www.alithiafm.gr/templates/alithiafm-template/images/kolokotronis.jpg)
ΚΑΛΥΜΝΟΣ 28-6-2020.Στό πανέμορφο γραφικό εορτάζον εξωκκλήσι της Ι.Μ.Αγ.Σάββα έγινε ο Πανηγυρικός Αρχιερ.Εσπερινός των Αγίων Απ.Πέτρου καί Παύλου χοροστατούντος του Σεβ.Μητρ.μας κ.κ. Παισίου !!
ΚΑΛΥΜΝΟΣ 28-6-2020.Στό πανέμορφο γραφικό εορτάζον εξωκκλήσι της Ι.Μ.Αγ.Σάββα έγινε ο Πανηγυρικός Αρχιερ.Εσπερινός των Αγίων Απ.Πέτρου καί Παύλου χοροστατούντος του Σεβ.Μητρ.μας κ.κ. Παισίου καί παρουσία πολύ κόσμου.
ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΕΙΤΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ :