![](http://www.alithiafm.gr/templates/alithiafm-template/images/kolokotronis.jpg)
Κάλυμνος 25-3-2024. Μεγαλειώδης η Εθνική μας Παρέλαση της 25ης Μαρτίου. Κάτω από τούς ήχους της πολύ άξιας Δημ.Φιλαρμονικής μας , παρουσία των Αρχών μας κ πολύ κόσμου θαυμάσαμε όλα τα τμήματα !!!!
Κάλυμνος 25-3-2024. Μεγαλειώδης η Εθνική μας Παρέλαση της 25ης Μαρτίου. Κάτω από τούς ήχους της πολύ άξιας Δημ.Φιλαρμονικής μας , παρουσία των Αρχών μας κ πολύ κόσμου θαυμάσαμε όλα τα τμήματα των Σχολείων μας, Συλλόγων, Σωματείων, Ναυτικής Σχολής κ του υπερήφανου Στρατού κ Εθνοφυλακής μας !! Η Εορτάζουσα Παναγία μας να μάς σκεπάζει όλους . ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΥΠΕΡ ΠΙΣΤΕΩΣ ΚΑΙ ΠΑΤΡΙΔΟΣ !!!!!