![](http://www.alithiafm.gr/templates/alithiafm-template/images/kolokotronis.jpg)
ΚΑΛΥΜΝΟΣ 31-12-2023. Η πολύ άξια Δημ.Φιλαρμονική μας μέ τά Πρωτοχρονιάτικα Κάλαντα έδωσε γιά μιά ακόμα φορά ,δόξα τον Θεό, χαρά πολύ σέ πάρα πολύ κόσμο πού κατέκλεισε τήν πόλη μας !!!!
ΚΑΛΥΜΝΟΣ 31-12-2023. Η πολύ άξια Δημ.Φιλαρμονική μας μέ τά Πρωτοχρονιάτικα Κάλαντα έδωσε γιά μιά ακόμα φορά ,δόξα τον Θεό, χαρά πολύ σέ πάρα πολύ κόσμο πού κατέκλεισε τήν πόλη μας . ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΗ Η ΝΕΑ ΧΡΟΝΙΑ 2024 !!!!!!