![](http://www.alithiafm.gr/templates/alithiafm-template/images/kolokotronis.jpg)
Κάλυμνος 23-5-2023. Ήλθε ξαφνικά ο καλός μας Γέροντας-Μητρ.Αμφιλόχιος από τήν Ρόδο εδώ στήν Ι.Μονή Παναγίας Ελεούσης Ρότσο στόν Εσπερινό της Αποδόσεως του Πάσχα κ στό τέλος μας μίλησε !!!!
Κάλυμνος 23-5-2023. Ήλθε ξαφνικά ο καλός μας Γέροντας-Μητρ.Αμφιλόχιος από τήν Ρόδο εδώ στήν Ι.Μονή Παναγίας Ελεούσης Ρότσο στόν Εσπερινό της Αποδόσεως του Πάσχα κ στό τέλος μας μίλησε γιά πολύ ενδιαφέροντα κ τρέχοντα θέματα !!!!!!!