![](http://www.alithiafm.gr/templates/alithiafm-template/images/kolokotronis.jpg)
ΚΑΛΥΜΝΟΣ 19-6-2019. Στήν αυλή του Ι.Ν.Παναγίας Χώρας έγιναν οι ετήσιες βραβεύσεις των αριστούχων μαθητών του Γ΄Γυμνασίου της περιοχής .
ΚΑΛΥΜΝΟΣ 19-6-2019. Στήν αυλή του Ι.Ν.Παναγίας Χώρας έγιναν οι ετήσιες βραβεύσεις των αριστούχων μαθητών του Γ΄Γυμνασίου της περιοχής . Παρευρέθηκε πολύς κόσμος καθώς καί όλες οι Αρχές του νησιού !!!! ΜΠΡΑΒΟ στά παιδιά μας καί σε όλους τούς μαθητές ,στούς καθηγητές καί στούς γονείς . Καλή πρόοδο νά έχουν. Η Παναγιά μαζί τους !!
ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΕΙΤΕ ΠΟΛΛΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ :